DUYURU❗Program ücretimiz 5 MART'ta 200 TL olarak değişecek. Artış öncesi mevcut ücret AVANTAJINDAN yararlanın.

Mışıl Mışıl Uyku

4-18 Ay Bebekler

*

ONLINE EĞİTİM PROGRAMI

150 TL

[ 3 AY ERİŞİM ]

ÜYE OL

Sağlıklı bir uyku düzeni hem bebekler, hem de ebeveynler için çok önemli bir temel ihtiyaçtır.

Pediatrik Uyku Koçu Ahu Tükel tarafından geliştirilen 5 adımlı özel bir sistem olan Mışıl Mışıl Uyku, 2000'den fazla üyesiyle Türkiye'nin en talep gören bebek uyku Programıdır.

Yüzlerce ailenin referansıyla başarısı ve güvenilirliği kanıtlanmış Online Programımızla, ailelere ekonomik ve pratik şekilde daha sağlıklı uykulara kavuşma şansı sunuyoruz.

4-18 ay döneminde olup, bebeğinin beslenme, sallanma, emzik ve diğer destekler olmadan yatağında kendine kendine, gece daha kesintisiz ve gündüz daha uzun uyumasını isteyen aileler için idealdir.

5 Adımlı Mışıl Mışıl Uyku Yol Haritasıyla öğreneceğiniz bilgiler;

- Bebeğinizin mizacına ve size en uygun yaklaşımı belirleyerek, yatağında kendi kendine bağımsız uyumayı öğretmenin 4 farklı güvenli yolu.

- Ayına uygun beslenme ihtiyacı da karşılanarak, gece 10-12 saat kesintisiz uykuya ulaşmanın adımları.

- Uzun ve kaliteli gündüz uykuları için bilmeniz gereken tüm önemli uygulamalar. 

- Aylara özel detaylı beslenme ve uyku düzeni programları.

- Uykuya geçişi kolaylaştıran gündüz ve gece uyku öncesi rutin örnekleri.

- Hastalık, diş, tatil, gelişim atakları ve pek çok farklı durumda bebeğinizin düzenini korumanın ipuçları.

- Bebeğinizin sağlıklı uyku gelişimiyle ilgili daha pek çok önemli bilgi.

Program, toplam 4 saat civarı kısa videolar ve yazılı içeriklerden oluşuyor.

İnternette izlediğiniz ve okuduğunuz yüzeysel içeriklerden çok farklı.

Nereden başlayıp, bebeğinize en uygun düzen ve metotla nasıl devam etmeniz gerektiğini, adım adım en ince uygulama detayına kadar sizi yönlendirerek anlatan 5 adımlı özel bir sistem. 

Üye olduktan sonra, size hemen ulaşacak e-postadaki bilgilerle Hesabınıza erişip, ilk videoyu izleyerek Programa başlayabilirsiniz.

İçerikleri, sizin için organize ettiğimiz sırayla adım adım takip ettiğiniz zaman, ne zaman ne yapmanız gerektiğini çok net biliyor ve uygulayabiliyor olacaksınız.

Eğitim içeriklerine;

 • internet olan her ortamdan
 • cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi istediğiniz akıllı cihazdan
 • gece gündüz, 7/24, istediğiniz zaman ve sıklıkta erişip faydalanabilirsiniz.

Evet, Mışıl Mışıl Uyku, bebeğinize ve kişisel tercihlerinize göre uyku yolculuğunuzu şekillendirebileceğiniz esnek bir Program.

Arzu eden aileler, sunulan alternatif seçeneklerle Programın tüm adımlarını uygulayarak bebeğine tam bir uyku eğitimi verebilir, 2-4 hafta içinde çok güzel gelişmeler görebilirler.

Uyku eğitimi ihtiyacı hissetmeyen veya tercih etmeyen aileler de, uyku eğitimi dışındaki diğer önemli sağlıklı uyku adımlarını uygulayarak faydalanabilirler.

Ancak elbette en büyük gelişmeler, uyku eğitimi adımı da dahil, Program tüm adımlarıyla tam uygulandığında görülüyor.

Üyelik alanımızda uyku eğitimiyle ilgili bilimsel referansları ve uygulama detaylarını inceleyerek, hangi yolun sizin aileniz için daha uygun olacağına kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Pek çok üyemiz için, video ve yazılı eğitim içeriklerini öğrenip kendileri uygulamak, yani sadece "Eğitim Üyeliği" paketimiz son derece yeterli oluyor. 

Çünkü hem içeriklerimiz, hem de Sık Sorulan Sorular bölümlerimiz oldukça detaylı.

Detaylı ve düzenli destek ihtiyaçları olan üyelerimiz için, ayrıca ek olarak satın alabilecekleri "Destek Üyeliği" paketimiz de mevcut.

Program Eğitim Üyeliği süresi 3 aydır.

2-4 hafta içinde ciddi gelişmeler sağlanabilmesine rağmen, üyelik süresini çok daha uzun tutarak hem kendi hızınızda ilerleyebilmeniz, hem de hastalık, seyahat gibi özel durumlar için esneklik sağlamak istedik.

Ücret, bir kerelik tek ödeme olarak 150 TL'dir (5 Mart itibariyle 200 TL'ye yükselecek).

Ödemenizin ardından, 3 ay boyunca eğitim içeriklerine, Hesabınızdan, istediğiniz zaman ve sıklıkta erişip faydalanabilirsiniz.

Sayfadaki ÜYE OL bağlantıları ile ödemenizin ardından;

 • Program otomatik olarak anında Hesabınıza tanımlanacaktır
 • Üyeliğiniz ve erişimle ilgili bilgiler, ödeme yaparken tanımladığınız e-posta adresinize gönderilecektir
 • Hesabınızdan içeriklere hemen erişip, ilk videonuzu izlemeye başlayabilirsiniz
 • Sizi de mışıl mışıl uyuyan üyelerimiz arasında görmeyi heyecanla bekliyoruz

Mışıl Mışıl Uyuyanlar

"Uygulamaya geçtiğinizde nasıl bu kadar etkili olabildiğine şaşıracaksınız. Keşke daha önce başlasaymışım dedim hep. Bebeğimin sağlıklı gelişimi için ihtiyacı olan uykuya kavuştuğunu görmek paha biçilemez. Çok teşekkürler Çiçek Ailem."

Esra Karaca 😊
Mışıl Mışıl Uyku Üyesi

"Böyle makul bir ücrete, bu kadar düzgün bir bebek uyku Programı beklemiyorduk ama sonuç ortada. Uygulamaya başladığımızdan tam 10 gün sonra mükemmel bir sonuca vardık. Anne ve babası olarak düzenden dolayı bir mutlu aileye dönüştük. Herkese tavsiye ediyoruz. Çiçek Ailem size çok minnettarız."

Ayşen Asker 😊
Mışıl Mışıl Uyku Üyesi

""Benim oğlum uyumaz, bu program bile işe yaramaz" diye düşünürken sonuçları karşısında inanılmaz şaşırdım. Şu an ben mutluyum, oğlum mutlu, eşim mutlu, evimiz mutlu. İyi ki bu Programa katılmışım, herkese tavsiye ederim."

Sema Demir 😊
Mışıl Mışıl Uyku Üyesi

"Oğlum geceleri çok uyanan bir çocuktu, bu yüzden çok huysuzdu, ben de çok yorgundum. Bu Programın hem uygulaması kolay, hem de çok kısa sürede verim alınabiliyor. Oğlumuz uykusunu almaya başlayınca beslenmesi ve gelişimi bile düzene girdi. İyi ki diyoruz, iyi ki bulmuşuz bu Programı. "

Merve Küçük 😊
Mışıl Mışıl Uyku Üyesi

"4 özel uyku danışmanı ile görüştüm, derken Mışıl Mışıl Uyku Programını gördüm, katıldım. Videoları çok başarılı, hemen uygulamaya başladım. Benim gibi bir çok insan bu eğitimi uyguladı ve başardı. Bebeğinizin uyuması çok önemli ve sizin de kendinize zaman ayırmanız. Hemen Programa başlamanızı öneririm."

Pelin Parlar 😊
Mışıl Mışıl Uyku Üyesi

"İyi ki Mışıl Mışıl Uykuyla yollarımız kesişmiş. Videolarınız çok açıklayıcılar, her ayrıntıyı düşünüp bize yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ediyorum. Artık geceleri uyuyan, gündüzleri benim uyandırdığım Göktuğ, kendisine zaman ayırabilen sıcak sıcak çayını içebilen mutlu bir anne var."

Tuğba Kalaycıoğlu 😊
Mışıl Mışıl Uyku Üyesi
ÜYE OL

 • Yüzlerce aile ile başarısını kanıtlamış, sürecin başından sonuna kadar gece ve gündüz tüm uykularda, bebeğiniz ne yaptığında nasıl yaklaşabileceğinizi, size sıralı ve net adımlarla, videolar ve yazılı içeriklerle öğreten, yılların tecrübesiyle geliştirilmiş, 5 Adımlı özel Mışıl Mışıl Uyku Sistemi
 • Uyku eğitime çekimser yaklaşan ailelerin de uygulayıp fayda sağlayabileceği, 3 temel sağlıklı uyku altyapı adımı
 • Uyku eğitimine sıcak bakan aileler için ihtiyaçları olan A'dan Z'ye tüm detaylı uygulama bilgileri 
 • Bebeğinize ve size en uygun uyku planını oluşturabileceğiniz şekilde yön gösteren, kalıba sokmadan farklı seçenekler sunarak, aileye göre özelleştirilebilen metotlar
 • Aylara göre en ince detayına kadar paylaşılmış, yazılı günlük beslenme ve uyku düzenleri
 • Gündüz ve gece uyku öncesi detaylı rutin örnekleri
 • Daha uzun gündüz ve gece uykuları için kritik uyku ortamı düzenlemeleri
 • Diş, hastalık, dönme, oturma, ayağa kalkma, gelişim atakları, ev dışında, tatilde uyku gibi durumlarda düzeni koruma ipuçları
 • Sizi bebeğinizin özel Uyku Koçu olacak seviyede konuya hakim, bilinçli ve özgüvenli hale getirecek kapsamlı uzman bilgileri
 • Tüm içeriklere evde, işte, sokakta internet bağlantılı cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlardan, gece gündüz istediğiniz an ve sıklıkta, 3 ay boyunca sınırsız erişim
 • Her aile bütçesine uygun ekonomik ücret
 • Ödemenizin ardından içeriklere hemen otomatik erişim
 • Sizi de bugün mışıl mışıl uyuyan üyelerimiz arasına bekliyoruz
ÜYE OL